Gramy w Lotto!

Chyba większość społeczeństwa próbowała kiedykolwiek w swoim życiu grać w lotto. Najwięcej graczy decyduje się skreślić los w momencie, kiedy ma miejsce wysoka kumulacja lotto. Osoby, które chciałyby spróbować swojego szczęścia w grach liczbowych, mogą udać się do jednego z punktów kolektur, lub zdecydować się na rejestrację przez internet.

Od czego zacząć?

Jeżeli chcemy spróbować swoich sił na loterii, powinniśmy zakupić los. Udajemy się w tym celu do kolektur i prosimy o dowolny zakład. Jeżeli nie zaznaczymy na wstępie, że chcemy samodzielnie zakreślić swoje liczby, dostaniemy kupon wypełniony przez komputer, zgodnie z zasadą chybił trafił. Według specjalistów ta metoda jest znacznie skuteczniejsza, niż wybieranie swoich własnych liczb. Dzięki losowaniu komputerowemu zyskujemy większą oryginalność naszego kuponu.

Kiedy już posiadamy wypełniony kupon pamiętajmy, żeby go odpowiednio zabezpieczyć. Jeżeli ulegnie on uszkodzeniu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ewentualna nagroda nie zostanie nam wypłacona. Warto więc zadbać o kupon.

Lotto transmisja na żywo

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie, kiedy odbywa się kolejne losowanie. Kiedy będziemy znali datę, możemy zaplanować sobie chwilę przed telewizorem, jednak jeżeli nie możemy sobie na to pozwolić, możemy wpisać w internecie hasło: lotto wyniki, a otrzymamy aktualne zwycięskie liczby.

Kiedy upewnimy się co do wygranej, mamy dwie możliwości. Jeżeli nasza wygrana jest mniejsza niż dwa tysiące złotych, odbieramy ją w najbliższych kolekturach. Kiedy zaś wygraliśmy większą kwotę, zgłaszamy się po jej odbiór do jednej z siedzib totalizatora sportowego, które rozmieszczone są po całym kraju. Na miejscu okazujemy nasz wygrany kupon i dowód tożsamości.

Wypłata wygranej

W kolekturach wypłata naszej wygranej jest realizowana w gotówce. W przypadku sum większych, udajemy się do totalizatora sportowego, gdzie pieniądze zostaną zrealizowane w postaci czeku, lub przelewu na nasze konto. Totalizator Sportowy ma obowiązek zapłacić podatek od naszej wygranej.

Żródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lotto